Prasideda I muzikinių vaizdo klipų konkurso KLIPVID etapas

LRT septintą kartą kviečia muzikos pasaulio atstovus ir vaizdo klipų kūrėjus varžytis dėl 2019 m. geriausiųjų titulo. Šiemet muzikinių vaizdo klipų konkurso KLIPVID nugalėtojų laukia 6 500 eurų prizinis fondas.

Nuo lapkričio 27 d. iki 2020 m. sausio 8 dienos (imtinai) muzikinių klipų kūrėjai ir atlikėjai kviečiami teikti paraiškas svetainėje http://klipvid.lrt.lt/. Šiais metais muzikiniai klipai gali pretenduoti į „Geriausio vaizdo klipo“, „Geriausio režisieriaus“, „Publikos simpatijos“, „Geriausios kinematografijos“, „Geriausios koncepcijos“ nominacijas.

KLIPVID projekto vadovė Eglė Žižytė džiaugiasi, kad konkursas jau yra tapęs muzikos industrijos tradicija ir kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. „2018 m. sulaukėme rekordinio dalyvių skaičiaus – konkursui buvo pateikta daugiau nei 180 muzikinių vaizdo klipų, o į balsavimo etapą pateko 160 vaizdo klipų. Džiaugiamės, kad konkurse dalyvauja tiek žymūs muzikantai, tiek jaunos grupės ir atlikėjai, o jų muzikiniai klipai kasmet tampa vis kūrybiškesni ir įdomesni“, – pasakoja konkurso vadovė Eglė Žižytė.

Dalyviai konkursui turi pateikti iki 2019 m. sausio 8 dienos niekur nepublikuotą, konkurso taisykles atitinkantį muzikinį vaizdo klipą. Konkurse dalyvaujantys vaizdo klipai bus publikuojami svetainėje http://klipvid.lrt.lt.

Nuo 2020 m. sausio 15 d. iki vasario 12 d. vyks komisijos ir interneto lankytojų balsavimas. Vaizdo įrašus vertins profesionalų komisija ir interneto lankytojai. Nugalėtojus geriausio metų vaizdo klipo, geriausio režisieriaus, geriausios kinematografijos ir geriausios koncepcijos nominacijose rinks profesionalų komisija. Publikos simpatijos prizo laimėtoją nulems portalo LRT.lt lankytojai.

Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti vasario mėnesio pabaigoje per KLIPVID apdovanojimų ceremoniją.