The Roop & Migloko
UFO

Balsavimas baigtas

THE ROOP muzikinėje padangėje pasirodė 2014 metų rudenį, tačiau jos nariai muzikiniame šalies gyvenime dalyvauja jau antrąją dešimtį. Profesionalūs muzikantai sutelkė bendras jėgas siekdami sukurti aukšto lygio pop rock, dance rock stiliaus muziką, galinčią konkuruoti su pagrindinių muzikos industrijų Europoje kuriama produkcija.
2015 metų rudenį išleido debiutinį albumą “To Whom It May Concern”. Su visais grupės kūriniais dirbo aukščiausios klasės garso režisierius iš Australijos Leon Zervos, dirbęs su tokiais atlikėjais kaip Aerosmith, Muse, Coldplay ir kt.
Antrasis albumas “Ghosts” pasirodė 2017 metų rudenį. Jame galima rasti 9 dainas, tarp kurių svajingasis “Dream On”, “Keista Draugystė” bei aktyvusis “Hello” kūrinys.
Trečiasis ir naujausias mini albumas “Yes, I Do” išleistas 2018 metų pavasario gale. Jis pavadintas taip pat, kaip daina, su kuria grupė puikiai pasirodė Lietuvos Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje ir tapo publikos numylėtine.
THE ROOP radijo singlai grojami aplink Pasaulį: Lietuvoje, Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Australijoje, Kolumbijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Brazilijoje, Portugalijoje, JAV ir t.t.
THE ROOP koncertai yra energijos ir jausmingumo mišinys. Grupės koncertai pasižymi gyvybingumu, atvirumu ir tvirtu ryšiu su klausytojais.
THE ROOP koncertavo ne tik visuose didžiausiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, bet taip pat lipo ant scenos didžiausiame Baltijos šalių festivalyje “Positivus”. Dar koncertavo Rygoje ir Jalgavoje (Latvija), Bonoje (Vokietija), Varšuvoje ir Gdanske (Lenkija), San Franciske (JAV).

Kūrybinė grupė:

DIRECTED BY
Laura Kazbaraitė

WRITTEN BY
Laura Kazbaraitė, Benita Paplauskaitė, Vaidotas Valiukevičius

CINEMATOGRAPHY BY
Jarmo Kiuru

PRODUCED BY
Alvydas Kaškonas

PRODUCTION COMPANY
Feel reel

CREW

Domas Gudaitis Camera Assistant
Šarūnas Strakšys Key Grip / Gaffer

Donatas Daugėla Art Director
Leonsenberg Costume Designer
Julita Vasilevska Make-Up & Hair

Benita Paplauskaitė 1st AD
Vasarė Vėlyvytė Production Assistants
Goda Babinskaitė

Dovydas Šablauskis Editor/Colourist
Dainius Putinas Photographer
Dainius Mackonis Behind the scenes

Special thanks
Giedrius Jurkonis, Edgar Bechter.

Feel reel

Kiti klipai

Valerio Montelatici – It is not yet tomorrow

Valerio Montelatici
It is not yet tomorrow

Peržiūrėti
Mindaugas Šalkauskas ir Oksana Šklėriutė – Dežavu

Mindaugas Šalkauskas ir Oksana Šklėriutė
Dežavu

Peržiūrėti
Glossarium – I Scream

Glossarium
I Scream

Peržiūrėti
Adomas ir Akwili – Faktūra meilei

Adomas ir Akwili
Faktūra meilei

Peržiūrėti