Vyrų vokalinė grupė "Quorum"
Arkliukas

Balsavimas baigtas

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ yra vienintelė profesionali tokio tipo grupė Lietuvoje, kurioje dainuoja profesionalūs muzikantai, įgiję aukštąjį muzikinį išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Quorum“ žinomas Lietuvoje kaip įvairių stilių muziką propaguojantis ir atliekantis kolektyvas.
2010 m. „Quorum“ ir E.Sipavičiaus atliekama daina „Pagaminta Lietuvoje“ laimėjo 5 vietą patriotinės dainos konkurse. Ši daina įtraukta į geriausių lietuviškų patriotinių dainų DVD ”Yra šalis”.
2011 m. Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įteikė ansambliui ”Quorum” „Aukso paukštės“ statulėlę už geriausią debiutą. Tais pačiais metais ”Quorum” daina ”Nepaskutinis žodis” įvertinta diplomu už originalumą LRT ir Latga-a organizuotame konkurse ”Vilniaus bokštai“.
2014 m. Briuselyje, Europos Taryboje, kolektyvas atliko muzikinę programą Euro įvedimo Lietuvoje iškilmių metu.
2015 m. ansamblis išleido debiutinę kompaktinę plokštelę „10 metų a cappella“. Plokštelėje skamba lietuviškos originalios ir naujai aranžuotos populiarių Lietuvos kompozitorių dainos.
2018 m. rudenį “Quorum” pristatė visai šeimai skirtą projektą „Poeto S. Gedos eilės skamba vaikams ir ne vaikams“, kuriame skambėjo įvairių lietuvių kompozitorių sukurtos dainos poeto Sigito Gedos eilėmis, aranžuotos vokaliniam vyrų ansambliui. Jas jau girdėjo septynių Lietuvos miestų klausytojai, o išleidus CD, dainas išgirsti galės visame pasaulyje gyvenantys lietuviai.

Kūrybinė grupė:

Dailininkės vienuolikmetės sesės dvynės Urtė ir Smiltė Mikšaitės, montažas Darius Baužys, režisierė Asta Skliutė

Kiti klipai

Tiramisu – The smell of your eyes

Tiramisu
The smell of your eyes

Peržiūrėti
Mr. Jumbo – Smėlio lenktynės

Mr. Jumbo
Smėlio lenktynės

Peržiūrėti
SSG – Star

SSG
Star

Peržiūrėti
Solo Ansamblis – Cut It Out / Pallbearer

Solo Ansamblis
Cut It Out / Pallbearer

Peržiūrėti