Vyrų vokalinė grupė Quorum
Vaikai po lelijom

Balsavimas baigtas

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ yra vienintelė profesionali tokio tipo grupė Lietuvoje, kurioje dainuoja profesionalūs muzikantai, įgiję aukštąjį muzikinį išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Quorum“ žinomas Lietuvoje kaip įvairių stilių muziką propaguojantis ir atliekantis kolektyvas.
2010 m. „Quorum“ ir E.Sipavičiaus atliekama daina „Pagaminta Lietuvoje“ laimėjo 5 vietą patriotinės dainos konkurse. Ši daina įtraukta į geriausių lietuviškų patriotinių dainų DVD ”Yra šalis”.
2011 m. Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įteikė ansambliui ”Quorum” „Aukso paukštės“ statulėlę už geriausią debiutą. Tais pačiais metais ”Quorum” daina ”Nepaskutinis žodis” įvertinta diplomu už originalumą LRT ir Latga-a organizuotame konkurse ”Vilniaus bokštai“.
2014 m. Briuselyje, Europos Taryboje, kolektyvas atliko muzikinę programą Euro įvedimo Lietuvoje iškilmių metu.
2015 m. ansamblis išleido debiutinę kompaktinę plokštelę „10 metų a cappella“. Plokštelėje skamba lietuviškos originalios ir naujai aranžuotos populiarių Lietuvos kompozitorių dainos.
2018 m. rudenį “Quorum” pristatė visai šeimai skirtą projektą „Poeto S. Gedos eilės skamba vaikams ir ne vaikams“, kuriame skambėjo įvairių lietuvių kompozitorių sukurtos dainos poeto Sigito Gedos eilėmis, aranžuotos vokaliniam vyrų ansambliui. Jas jau girdėjo septynių Lietuvos miestų klausytojai, o išleidus CD, dainas išgirsti galės visame pasaulyje gyvenantys lietuviai.

Kiti klipai

Skamp –  Love Me Like There’s No Tomorrow

Skamp
Love Me Like There's No Tomorrow

Peržiūrėti
Mindaugas Šalkauskas ir Oksana Šklėriutė – Dežavu

Mindaugas Šalkauskas ir Oksana Šklėriutė
Dežavu

Peržiūrėti
Alekna (feat. Keite Arai) – Ugnis

Alekna (feat. Keite Arai)
Ugnis

Peržiūrėti
hude. – Viliaus teorija

hude.
Viliaus teorija

Peržiūrėti