Vyrų vokalinė grupė Quorum
Vaikai po lelijom

Balsavimas baigtas

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ yra vienintelė profesionali tokio tipo grupė Lietuvoje, kurioje dainuoja profesionalūs muzikantai, įgiję aukštąjį muzikinį išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Quorum“ žinomas Lietuvoje kaip įvairių stilių muziką propaguojantis ir atliekantis kolektyvas.
2010 m. „Quorum“ ir E.Sipavičiaus atliekama daina „Pagaminta Lietuvoje“ laimėjo 5 vietą patriotinės dainos konkurse. Ši daina įtraukta į geriausių lietuviškų patriotinių dainų DVD ”Yra šalis”.
2011 m. Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įteikė ansambliui ”Quorum” „Aukso paukštės“ statulėlę už geriausią debiutą. Tais pačiais metais ”Quorum” daina ”Nepaskutinis žodis” įvertinta diplomu už originalumą LRT ir Latga-a organizuotame konkurse ”Vilniaus bokštai“.
2014 m. Briuselyje, Europos Taryboje, kolektyvas atliko muzikinę programą Euro įvedimo Lietuvoje iškilmių metu.
2015 m. ansamblis išleido debiutinę kompaktinę plokštelę „10 metų a cappella“. Plokštelėje skamba lietuviškos originalios ir naujai aranžuotos populiarių Lietuvos kompozitorių dainos.
2018 m. rudenį “Quorum” pristatė visai šeimai skirtą projektą „Poeto S. Gedos eilės skamba vaikams ir ne vaikams“, kuriame skambėjo įvairių lietuvių kompozitorių sukurtos dainos poeto Sigito Gedos eilėmis, aranžuotos vokaliniam vyrų ansambliui. Jas jau girdėjo septynių Lietuvos miestų klausytojai, o išleidus CD, dainas išgirsti galės visame pasaulyje gyvenantys lietuviai.

Kiti klipai

Tiramisu – The smell of your eyes

Tiramisu
The smell of your eyes

Peržiūrėti
NB8 ART – Then the Days Are Lighter Than White

NB8 ART
Then the Days Are Lighter Than White

Peržiūrėti
Monika Pundziūtė-Monique – Gaila

Monika Pundziūtė-Monique
Gaila

Peržiūrėti
Mantas Patsmantas – Pasibaigė Pasaulis

Mantas Patsmantas
Pasibaigė Pasaulis

Peržiūrėti