Vyrų vokalinė grupė Quorum
Vaikai po lelijom

Balsavimas baigtas

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ yra vienintelė profesionali tokio tipo grupė Lietuvoje, kurioje dainuoja profesionalūs muzikantai, įgiję aukštąjį muzikinį išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Quorum“ žinomas Lietuvoje kaip įvairių stilių muziką propaguojantis ir atliekantis kolektyvas.
2010 m. „Quorum“ ir E.Sipavičiaus atliekama daina „Pagaminta Lietuvoje“ laimėjo 5 vietą patriotinės dainos konkurse. Ši daina įtraukta į geriausių lietuviškų patriotinių dainų DVD ”Yra šalis”.
2011 m. Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įteikė ansambliui ”Quorum” „Aukso paukštės“ statulėlę už geriausią debiutą. Tais pačiais metais ”Quorum” daina ”Nepaskutinis žodis” įvertinta diplomu už originalumą LRT ir Latga-a organizuotame konkurse ”Vilniaus bokštai“.
2014 m. Briuselyje, Europos Taryboje, kolektyvas atliko muzikinę programą Euro įvedimo Lietuvoje iškilmių metu.
2015 m. ansamblis išleido debiutinę kompaktinę plokštelę „10 metų a cappella“. Plokštelėje skamba lietuviškos originalios ir naujai aranžuotos populiarių Lietuvos kompozitorių dainos.
2018 m. rudenį “Quorum” pristatė visai šeimai skirtą projektą „Poeto S. Gedos eilės skamba vaikams ir ne vaikams“, kuriame skambėjo įvairių lietuvių kompozitorių sukurtos dainos poeto Sigito Gedos eilėmis, aranžuotos vokaliniam vyrų ansambliui. Jas jau girdėjo septynių Lietuvos miestų klausytojai, o išleidus CD, dainas išgirsti galės visame pasaulyje gyvenantys lietuviai.

Kiti klipai

Monika Pundziūtė-Monique – Ne gėda jaust

Monika Pundziūtė-Monique
Ne gėda jaust

Peržiūrėti
Donatas Blanka – Ar viskas pasibaigs

Donatas Blanka
Ar viskas pasibaigs

Peržiūrėti
H2/KASETA – Tribal Call Through Tape

H2/KASETA
Tribal Call Through Tape

Peržiūrėti
Justinas Jarutis – Tell Me Your Story

Justinas Jarutis
Tell Me Your Story

Peržiūrėti