8 kambarys
Kaip minimum

Balsavimas baigtas

2013 m. Lietuvoje įkurta hiphopo grupė „8 kambarys“, kurią sudaro atlikėjai Talaz ir Corsalis, į didžiąją sceną įsiveržė praėjus 5 m. su hitu „Ieškau“. Per rekordiškai trumpą laiką naujas singlas internete prasisuko milijoną kartų, o per 3 m. perklausų skaičius išaugo net iki 10 mln. skirtingose muzikos platinimo platformose.

Nuo tada grupės karjera vystėsi eksponentiniu greičiu: „8 kambarys“ išleido du studijinius albumus „Atlantida” ir „Panacėja”, kurie tarptautinėse muzikos klausymo platformose „Spotify“, „iTunes“, „Deezer“ laikėsi tarp klausomiausių Lietuvos albumų daugiau nei 40 savaičių, surengė pasirodymus didžiausiuose Lietuvos miestuose ir populiariausiuose šalies festivaliuose, tokiuose kaip „Granatos“, „Galapagai“, „Karklė“, sukūrė dainą lietuviškam kino filmui „Leonė. Bėganti į šviesą“. O 2020 m. M.A.M.A apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia 2019 m. hiphopo grupe ir atsiėmė statulėlę už geriausią metų dainą „Ežero dugne“, įrašytą kartu su Vidu Bareikiu. 2021 m. grupė surengė turą „Kaitra“ po Lietuvą, per kurį aplankė 7 Lietuvos miestus, o 2022 m. balandžio 2 d. planuoja pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„8 kambarys“ eksperimentuoja su skirtingais muzikos stiliais: grupės dainose galima išgirsti pop, elektronikos elementų, jie papildo hiphopo stilių ir kuria šiuolaikišką skambesį.

„Ši daina ir klipas yra apie „tą” vakarą, apie įsimintiną naktį, kada jautiesi laisvas nuo problemų ir viso išorinio pasaulio. Kada esi čia ir dabar, jautiesi taip, lyg galėtum nuversti kalnus. Dainoje minime koncertą, bet pagrindinė emocija yra polėkis, energija, laisvė”, – apie premjerą pasakoja grupės nariai Corsalis ir Talaz.

Pasak jų, šios dainos parodomoji versija buvo sukurta praeitą vasarą, kai dar vyko koncertai, tačiau naują dainą įkvėpė ir ankstesni pasirodymai, kurie patiems kūrėjams paliko didžiausią įspūdį.

Kiti klipai

Viltė Kirstukaitė – Jei tau sunku

Viltė Kirstukaitė
Jei tau sunku

Peržiūrėti
Vaikų grupė „Saulės vaikai“ – Angelo sparnai

Vaikų grupė „Saulės vaikai“
Angelo sparnai

Peržiūrėti
AISTÈ – Where You’re Going Today

AISTÈ
Where You're Going Today

Peržiūrėti
Gabrielė Vilkickytė – Švelnumas

Gabrielė Vilkickytė
Švelnumas

Peržiūrėti
.