8 kambarys
Kaitra

Balsavimas baigtas

2013 m. Lietuvoje įkurta hiphopo grupė „8 kambarys“, kurią sudaro atlikėjai Talaz ir Corsalis, į didžiąją sceną įsiveržė praėjus 5 m. su hitu „Ieškau“. Per rekordiškai trumpą laiką naujas singlas internete prasisuko milijoną kartų, o per 3 m. perklausų skaičius išaugo net iki 10 mln. skirtingose muzikos platinimo platformose.

Nuo tada grupės karjera vystėsi eksponentiniu greičiu: „8 kambarys“ išleido du studijinius albumus „Atlantida” ir „Panacėja”, kurie tarptautinėse muzikos klausymo platformose „Spotify“, „iTunes“, „Deezer“ laikėsi tarp klausomiausių Lietuvos albumų daugiau nei 40 savaičių, surengė pasirodymus didžiausiuose Lietuvos miestuose ir populiariausiuose šalies festivaliuose, tokiuose kaip „Granatos“, „Galapagai“, „Karklė“, sukūrė dainą lietuviškam kino filmui „Leonė. Bėganti į šviesą“. O 2020 m. M.A.M.A apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia 2019 m. hiphopo grupe ir atsiėmė statulėlę už geriausią metų dainą „Ežero dugne“, įrašytą kartu su Vidu Bareikiu.

„8 kambarys“ eksperimentuoja su skirtingais muzikos stiliais: grupės dainose galima išgirsti pop, elektronikos elementų, kurie, papildydami hiphopo stilių, kuria šiuolaikišką skambesį.

Lietuviškoje grupės kūryboje susipina skirtingos emocijos – nuo melancholijos dėl sudėtingų santykių iki adrenaliną keliančių jausmų savęs paieškose. Dainoms tekstus ir muziką kuriantys atlikėjai turi unikalų braižą: visada palieka vietos interpretacijai, kai kiekvienas klausytojas gali dainos istoriją pritaikyti prie savo patirties. Į neįprastas keliones kviečia ir jų muzikos albumai: abu turi unikalius pasakojimus, kuriuos nuosekliai nuo pradžios iki galo jungia visi kūriniai.

Kūrinys pasakoja apie du jaunus žmones, apimtus aistros ir bėgančius nuo visko tam, kad pabūtų kartu bet kokiom aplinkybėm. „Tai daina apie vasaros lengvumą ir romantiką, netikėtai užklumpančią aistrą, virstančią į įsimintiną vasaros nuotykį. Apie vasaros naktį, kai liekame iki paryčių“, – kūrinį komentuoja jos bendraautoriai Talaz ir Corsalis.

O vaizdo klipo tikslas – sustiprinti emociją, jame gausu simbolių. Vienas iš jų – uždaras sodas – asociacija su rojaus sodu, į kurį draudžiama įžengti, tačiau bėgama pasislėpti nuo išorinio pasaulio. „Tai tarsi riba, kurios žmogus neturėtų peržengti, tačiau jis yra laisvas ir daro tai, ką nori. Visame klipe daug mistikos, stiprios energetikos. Naudodami pasirinktus simbolius, išreiškiame naudojamus raktinius žodžius kaip filmo sceną“, – simbolinę prasmę pasakoja kūrėjai.

Kiti klipai

UraganiuS ir Aira – Sodai

UraganiuS ir Aira
Sodai

Peržiūrėti
TODELI – Reflections in water

TODELI
Reflections in water

Peržiūrėti
Gytis Ambrazevičius ir Grupė – Numiriau (N-7)

Gytis Ambrazevičius ir Grupė
Numiriau (N-7)

Peržiūrėti
Baltasis kiras – Saulė šviečia

Baltasis kiras
Saulė šviečia

Peržiūrėti
.