Andrius Romaška
Apples in the Cage

Balsavimas baigtas

Dešimtmetis su škotišku dūdmaišiu rankose pasaulio miestų gatvėse bei scenose. Daugybė metų akademiniame pasaulyje – nuo Vilniaus universiteto iki Oksfordo universiteto, nagrinėjant matematinius sąryšius muzikoje bei istorinius elektroakustinės muzikos principus. Keletas metų darbo aukščiausiame muzikos industrijos lygmenyje Didžiojoje Britanijoje, kuriant kompiuterines programas garso inžinieriams bei muzikos prodiuseriams. Tai – keletas iš tūkstančių patirčių, įtakų, kontekstų, kurie labai aiškiai girdimi atlikėjo kūryboje.

Paveikslėlių apdorojimas (angl. image processing) akademiniame pasaulyje šiuo metu yra itin paklausi sritis. Paveikslėlių apdorojimas naudojamas vėžiui nustatyti kuo ankstesnėje jo stadijoje bei kitose svarbiose mokslo atšakose, problemose.

Mene paveikslėlių apdorojimas vis dar yra itin retai pritaikomas. Šiame vaizdo įraše būtent ir yra taikomas inovatyvus priėjimas prie audiovizualikos, remiantis paveikslėlių apdorojimo technika. Paveikslėlis yra apdorojamas ir suskirstomas į milijonus smulkių dalelių, o tos dalelės jau reaguoja į garsą. Konceptas, slypintis po šiuo inovatyviu priėjimu – kaip kiekvienas garsas šiame pasaulyje daro įtaką visiems pasaulio atomams.

Kūrybinė grupė:

Composition, Performance, Recording, Mixing & Mastering: Andrius Romaška
Recording Place: School of Music, University of Leeds (United Kingdom)
Photos: Laura Kunciūtė
Animation: Federico Foderaro & Andrius Romaška.

Kiti klipai

Saulius Petreikis World Orchestra – Samogits

Saulius Petreikis World Orchestra
Samogits

Peržiūrėti
Paliekant žemę – Žemiečiams

Paliekant žemę
Žemiečiams

Peržiūrėti
jautì  – Mulkis

jautì
Mulkis

Peržiūrėti
UGNĖ  – Jei telpa sapnuose

UGNĖ
Jei telpa sapnuose

Peržiūrėti
.