Andrius Romaška
Hector the Hero

Balsavimas baigtas

Dešimtmetis su škotišku dūdmaišiu rankose pasaulio miestų gatvėse bei scenose. Daugybė metų akademiniame pasaulyje – nuo Vilniaus universiteto iki Oksfordo universiteto, nagrinėjant matematinius sąryšius muzikoje bei istorinius elektroakustinės muzikos principus. Keletas metų darbo aukščiausiame muzikos industrijos lygmenyje Didžiojoje Britanijoje, kuriant kompiuterines programas garso inžinieriams bei muzikos prodiuseriams. Tai – keletas iš tūkstančių patirčių, įtakų, kontekstų, kurie labai aiškiai girdimi atlikėjo kūryboje.

Paveikslėlių apdorojimas (angl. image processing) akademiniame pasaulyje šiuo metu yra itin paklausi sritis. Paveikslėlių apdorojimas naudojamas vėžiui nustatyti kuo ankstesnėje jo stadijoje bei kitose svarbiose mokslo atšakose, problemose.

Mene paveikslėlių apdorojimas vis dar yra itin retai pritaikomas. Šiame vaizdo įraše būtent ir yra taikomas inovatyvus priėjimas prie audiovizualikos, remiantis paveikslėlių apdorojimo technika. Paveikslėlis yra apdorojamas ir suskirstomas į milijonus smulkių dalelių, o tos dalelės jau reaguoja į garsą. Konceptas, slypintis po šiuo inovatyviu priėjimu – kaip kiekvienas garsas šiame pasaulyje daro įtaką visiems pasaulio atomams.

Kūrybinė grupė:

Performance, Recording, Mixing & Mastering: Andrius Romaška
Recording Place: „Vieno Žmogaus Respublika“ studios, Vilnius (Lithuania)
Image editing: Laura Kunciūtė
Animation: Federico Foderaro & Andrius Romaška

Kiti klipai

Laimingu būti lengva – Seni šalti

Laimingu būti lengva
Seni šalti

Peržiūrėti
Vėlių namai – Vilkobelė

Vėlių namai
Vilkobelė

Peržiūrėti
Fluent Lee – Jungleris Dievas

Fluent Lee
Jungleris Dievas

Peržiūrėti
DJ Marts – Įskilęs kambarys

DJ Marts
Įskilęs kambarys

Peržiūrėti
.