Andrius Romaška
Hector the Hero

Balsavimas baigtas

Dešimtmetis su škotišku dūdmaišiu rankose pasaulio miestų gatvėse bei scenose. Daugybė metų akademiniame pasaulyje – nuo Vilniaus universiteto iki Oksfordo universiteto, nagrinėjant matematinius sąryšius muzikoje bei istorinius elektroakustinės muzikos principus. Keletas metų darbo aukščiausiame muzikos industrijos lygmenyje Didžiojoje Britanijoje, kuriant kompiuterines programas garso inžinieriams bei muzikos prodiuseriams. Tai – keletas iš tūkstančių patirčių, įtakų, kontekstų, kurie labai aiškiai girdimi atlikėjo kūryboje.

Paveikslėlių apdorojimas (angl. image processing) akademiniame pasaulyje šiuo metu yra itin paklausi sritis. Paveikslėlių apdorojimas naudojamas vėžiui nustatyti kuo ankstesnėje jo stadijoje bei kitose svarbiose mokslo atšakose, problemose.

Mene paveikslėlių apdorojimas vis dar yra itin retai pritaikomas. Šiame vaizdo įraše būtent ir yra taikomas inovatyvus priėjimas prie audiovizualikos, remiantis paveikslėlių apdorojimo technika. Paveikslėlis yra apdorojamas ir suskirstomas į milijonus smulkių dalelių, o tos dalelės jau reaguoja į garsą. Konceptas, slypintis po šiuo inovatyviu priėjimu – kaip kiekvienas garsas šiame pasaulyje daro įtaką visiems pasaulio atomams.

Kūrybinė grupė:

Performance, Recording, Mixing & Mastering: Andrius Romaška
Recording Place: „Vieno Žmogaus Respublika“ studios, Vilnius (Lithuania)
Image editing: Laura Kunciūtė
Animation: Federico Foderaro & Andrius Romaška

Kiti klipai

Leon Somov & Ginta & xøLove – Night Shift

Leon Somov & Ginta & xøLove
Night Shift

Peržiūrėti
Onushka – Jaunystė

Onushka
Jaunystė

Peržiūrėti
Jurijus – Apie ją

Jurijus
Apie ją

Peržiūrėti
apola – Bright Delight

apola
Bright Delight

Peržiūrėti
.