Estas Tonne & Michael Shrieve
Flower of Life

Balsavimas baigtas

Estas Tonne savo, kaip muzikanto, karjerą pradėjo 2002 metais, grodamas Los Andželo gatvėse, o vėliau, improvizuodamas įvairių miestų ir miestelių pagrindinėse aikštėse, apvažiavo Meksiką, Europą, Indiją, daugelį kitų kraštų, taip užsitarnaudamas modernaus trubadūro amplua. 2012 metais vaizdo įrašas iš gatvės festivalio, vykusio Vokietijoje, pasklido per interneto platformas ir „YouTube“ pasiekė virš 80 milijonų peržiūrų. Estas Tonne pradėjo dalyvauti oficialiuose turuose kartu su susiformavusia komanda. Lietuvoje Estas Tonne pirmą kartą apsilankė 2013-aisiais metais, o vėliau Vilnius ir Kaunas buvo įtraukti į daugelio oficialių turų programas.
Giedrius Dagys – fotografas, grafikas, videomeninkas, gimę ir užaugęs Lietuvoje. Turi 20 m. patirtį reklamos gamybos terpėje, o vėliau, vedamas kūrybinių procesų, eksperimentavo, įsisavindamas vizualines technologijas, multimedijų taikymą, vaizdo medžiagos redagavimą. Giedriaus Dagio kūriniai publikuoti įvairiuose portaluose: „MTV Russia“, „National Geographic“ ir kt. Giedrius Dagys nuo 2016-ųjų tapo Estas Tonne nuolatiniu komandos nariu, filmuoja ir fotografuoja visus pasirodymus, kuria vaizdo klipus ir trumpametražius filmus jo kūriniams, vizualus, grafiką, sukūrė ir palaiko atlikėjo internetinę platformą.
Michael Shrieve – būgnininkas, perkusionistas ir kompozitorius, labiausiai žinomas kaip pirmasis legendinės grupės „Santana“ būgnininkas. Su juo buvo įrašyti visi 6 pagrindiniai grupės albumai. Michael Shrieve buvo vienas iš jauniausių „Woodstock“ festivalio dalyvių 1969-aisiais, jam buvo 20. Jis įrašinėjo ir grojo su „Rolling Stones“, Mick Jagger, David Crosby, John McLaughlin, Bill Frisell, Fredy Hubbard ir daugeliu kitų ryškių praėjusio amžiaus vardų.

Kūrybinė grupė:

Giedrius Dagys.

Kiti klipai

EGOMAŠINA – Jūros banga

EGOMAŠINA
Jūros banga

Peržiūrėti
CHERI – Bloga

CHERI
Bloga

Peržiūrėti
Jurga – Try Me (N-18)

Jurga
Try Me (N-18)

Peržiūrėti
Bitinas ir Aušrinė – Skęsti tavyje

Bitinas ir Aušrinė
Skęsti tavyje

Peržiūrėti
.