Estas Tonne & Michael Shrieve
Flower of Life

Balsavimas baigtas

Estas Tonne savo, kaip muzikanto, karjerą pradėjo 2002 metais, grodamas Los Andželo gatvėse, o vėliau, improvizuodamas įvairių miestų ir miestelių pagrindinėse aikštėse, apvažiavo Meksiką, Europą, Indiją, daugelį kitų kraštų, taip užsitarnaudamas modernaus trubadūro amplua. 2012 metais vaizdo įrašas iš gatvės festivalio, vykusio Vokietijoje, pasklido per interneto platformas ir „YouTube“ pasiekė virš 80 milijonų peržiūrų. Estas Tonne pradėjo dalyvauti oficialiuose turuose kartu su susiformavusia komanda. Lietuvoje Estas Tonne pirmą kartą apsilankė 2013-aisiais metais, o vėliau Vilnius ir Kaunas buvo įtraukti į daugelio oficialių turų programas.
Giedrius Dagys – fotografas, grafikas, videomeninkas, gimę ir užaugęs Lietuvoje. Turi 20 m. patirtį reklamos gamybos terpėje, o vėliau, vedamas kūrybinių procesų, eksperimentavo, įsisavindamas vizualines technologijas, multimedijų taikymą, vaizdo medžiagos redagavimą. Giedriaus Dagio kūriniai publikuoti įvairiuose portaluose: „MTV Russia“, „National Geographic“ ir kt. Giedrius Dagys nuo 2016-ųjų tapo Estas Tonne nuolatiniu komandos nariu, filmuoja ir fotografuoja visus pasirodymus, kuria vaizdo klipus ir trumpametražius filmus jo kūriniams, vizualus, grafiką, sukūrė ir palaiko atlikėjo internetinę platformą.
Michael Shrieve – būgnininkas, perkusionistas ir kompozitorius, labiausiai žinomas kaip pirmasis legendinės grupės „Santana“ būgnininkas. Su juo buvo įrašyti visi 6 pagrindiniai grupės albumai. Michael Shrieve buvo vienas iš jauniausių „Woodstock“ festivalio dalyvių 1969-aisiais, jam buvo 20. Jis įrašinėjo ir grojo su „Rolling Stones“, Mick Jagger, David Crosby, John McLaughlin, Bill Frisell, Fredy Hubbard ir daugeliu kitų ryškių praėjusio amžiaus vardų.

Kūrybinė grupė:

Giedrius Dagys.

Kiti klipai

Big Bam Jam –  Don’t Mess With My Baby

Big Bam Jam
Don't Mess With My Baby

Peržiūrėti
gintė – buvo malonu

gintė
buvo malonu

Peržiūrėti
Sinstation – Dopaminas

Sinstation
Dopaminas

Peržiūrėti
Baltasis kiras – Vasaros vėjai

Baltasis kiras
Vasaros vėjai

Peržiūrėti
.