Evgenya Redko
Laikinai

Balsavimas baigtas

Evgenya Redko – atlikėja, kurios išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai, gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų. Muzikos mėgėjų dėmesį ji prikaustė jau su pirmuoju savo singlu „Žinom tik mes“, o vėliau sekę vaizdo klipai bei albumas „Deivės“ buvo įvertinti M.A.M.A apdovanojimų 2020 m. debiuto statulėle.

Nuo tada Evgenya Redko surinko milijonus peržiūrų bei perklausų „Youtube“, „Spotify“ ir kitose muzikos transliavimo platformose, o kalbos apie jos autentišką skambesį ir specifinę estetiką pasiekia vis platesnę auditoriją.

2021 m. gegužės mėn. atlikėja savo gerbėjams pristatė antrąjį solinį albumą „SOS“ – jame 13 dainų, užkoduotų žinučių, tarsi veidrodis atspindinčių Evgenyos išgyvenimus ir patirtis paskutiniais metais. Šiame albume Evgenya išlieka ištikima netradicinei, įvairius žanrus supinančiai popmuzikai, bei, anot pačios atlikėjos, tai atviresnė ir brandesnė jos muzikinės kelionės atkarpa.

Šiandien Evgenya yra viena ryškiausių Lietuvos solo atlikėjų, apgalvojanti kiekvieną tiek muzikos, tiek vaizdo klipų, tiek gyvų pasirodymų kūrybinį sprendimą.

Rašydama dainą „Laikinai“ atlikėja Evgenya Redko išgyveno vieno brangiausių žmonių savo gyvenime – močiutės – netektį. Tai ypač jautri ir viena svarbiausių, reikšmingiausių albumo „SOS“ bei Evgenyos sukurtų dainų. Ją rašant, atlikėjos vidiniame pasaulyje vyko savotiškas gijimas bei susitaikymas su močiutės mirtimi – tai viena tų dainų, kai žodžiai liejosi patys.

Nors daina ir labai asmeniška, dainininkės manymu, kiekvienas klausytojas dainoje gali aptikti savus prisiminimus apie mylimus žmones, kurių mūsų gyvenimuose neliko, o užklupus sunkioms akimirkoms – rasti ramybės užuovėją muzikoje.

Vaizdo klipas dainos istoriją atskleis per prisiminimus ir asmeninių archyvų kadrus, užfiksuotus Evgenyos vaikystėje.

Kiti klipai

Roberta Noreika – Gamta

Roberta Noreika
Gamta

Peržiūrėti
Jautì – Pirmoji meilė

Jautì
Pirmoji meilė

Peržiūrėti
VELVET – Sustok, palauk

VELVET
Sustok, palauk

Peržiūrėti
Sraigės efektas – Pabaigos (Alternate Version)

Sraigės efektas
Pabaigos (Alternate Version)

Peržiūrėti
.