Evgenya Redko
Vandenyne

Balsavimas baigtas

Evgenya Redko – atlikėja, kurios išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai, gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų. Muzikos mėgėjų dėmesį ji prikaustė jau su pirmuoju savo singlu „Žinom tik mes“, o vėliau sekę vaizdo klipai bei albumas „Deivės“ buvo įvertinti M.A.M.A apdovanojimų 2020 m. debiuto statulėle.

Nuo tada Evgenya Redko surinko milijonus peržiūrų bei perklausų „Youtube“, „Spotify“ ir kitose muzikos transliavimo platformose, o kalbos apie jos autentišką skambesį ir specifinę estetiką pasiekia vis platesnę auditoriją.

2021 m. gegužės mėn. atlikėja savo gerbėjams pristatė antrąjį solinį albumą „SOS“ – jame 13 dainų, užkoduotų žinučių, tarsi veidrodis atspindinčių Evgenyos išgyvenimus ir patirtis paskutiniais metais. Šiame albume Evgenya išlieka ištikima netradicinei, įvairius žanrus supinančiai popmuzikai, bei, anot pačios atlikėjos, tai atviresnė ir brandesnė jos muzikinės kelionės atkarpa.

Šiandien Evgenya yra viena ryškiausių Lietuvos solo atlikėjų, apgalvojanti kiekvieną tiek muzikos, tiek vaizdo klipų, tiek gyvų pasirodymų kūrybinį sprendimą.

„Vandenyne“ – dinamiškais vaizdais ir ritminga melodija pasakojama istorija apie mus visus – žmones, kurie esame tokie panašūs ir kartu tokie skirtingi.

Evgenya ir prie filmavimo prisijungusios ypatingos, stiprios ir charakteringos asmenybės stengėsi ne tik atliepti savo išskirtinumą, bet ir įkvėpti klausytojus nebijoti būti savimi.
Nepaisant mūsų visų lyties, tikėjimo, skirtingų kultūrų, bruožų, orientacijos, charakterio – visi gyvename po tuo pačiu dangumi ir visada ieškome meilės, laimės, supratingumo ir prasmės. Visi norime būti priimti ir išgirsti pasaulio bei visuomenės, norime būti saugūs būdami tuo, kuo esame.

Evgenyos manymu, atlikėjams ir kūrėjams savo kūryba svarbu išsakyti nuomonę, paliesti temas, kurios dažnai nėra patogios, kurios vis dar stigmatizuojamos, kuriomis kalbėti dauguma dar prisibijo.
Atlikėja neslepia džiaugsmo turėdama galimybę ir privilegiją suteikti erdvę išsireikšti ir atsiskleisti tokiems talentingiems, gražiems tiek vidumi, tiek išore žmonėms, kurie, deja, ne visada būna išgirsti visuomenės. „Man tikrai labai gera žinoti, kad kiekvienam filmavime dalyvavusių žmonių šis projektas buvo nepaprastai artimas ir reikšmingas, nes visi dalyvavę „Vandenyne“ klipe atidavė didelę dalį savęs, atsiskleidė visu nuoširdumu.“

Kiti klipai

Saulius Petreikis – Duduko ašaros

Saulius Petreikis
Duduko ašaros

Peržiūrėti
Aistay – Kaip išsaugot

Aistay
Kaip išsaugot

Peržiūrėti
Dancing Crow – Viltis

Dancing Crow
Viltis

Peržiūrėti
Justina Arutiunian – O dangau!

Justina Arutiunian
O dangau!

Peržiūrėti
.