Gabrielius Vagelis
Kažkada Mane Nuves

Balsavimas baigtas

Vaizdo klipą „Kažkada mane nuves“ komanda, kuriai dirigavo Gabrieliaus Vagelio vadybininkas Osvaldas Vagelis ir režisierius Karolis Kirijenko, nufilmavo Žemaitijoje, Akmenės rajono karjeruose bei jų apylinkėse.

„Negalėjau patikėti, kokių nuostabių vietų turime Lietuvoje. Ne veltui užsienio kino ir muzikos profesionalai renkasi Lietuvą įgyvendinti savo idėjas. Tereikia iškišti nosį iš miesto ir kartais nebesupranti, ar esi gimtojoje šalyje, ar Marso kanjonuose“, – filmavimo lokacijomis susižavėjimo neslėpė O. Vagelis.

Pasak klipo režisieriaus K. Kirijenko, norėjosi parodyti ne tik Lietuvos grožį, bet ir perteikti 1990-ųjų jausmą, kurio yra pačioje dainoje.

„Be galo smagu debiutuoti klipo režisūroje su atlikėju, kurio muzika man labai patinka. Klipo idėja buvo parodyti gražias ir sąlyginai nematytas Lietuvos vietas, taip pat norėjome įnešti šiek tiek nostalgijos, todėl pasirinkome seną gerą 4:3 vaizdo formatą“, – sakė K.Kirijenko.

 

Atlikėjas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis žinomas iš tokių TV projektų kaip „Lietuvos balsas“ (pasiekė finalą) ar nacionalinė „Eurovizijos“ atranka (du kartus pasiekė finalą). 2019 m. Gabrielius Vagelis išleido savo debiutinį autorinių dainų albumą „Vėjai ir vanduo“.

Kūrybinė grupė:

Muzikos ir žodžių autorius: Gabrielius Vagelis
Prodiuseris: Osvaldas Vagelis
Režisierius, montažas: Karolis Kirijenko
Operatorius: Vilius Ancikas
Spalvų dailininkė: Meida Lileikytė

Kiti klipai

Antikvariniai Kašpirovskio dantys – Mangai

Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Mangai

Peržiūrėti
jautì – Too Fat To Run

jautì
Too Fat To Run

Peržiūrėti
Violeta Cvirkaitė – Senam parke

Violeta Cvirkaitė
Senam parke

Peržiūrėti
Violeta Cvirkaitė – Kalba gimtoji

Violeta Cvirkaitė
Kalba gimtoji

Peržiūrėti