Gabrielius Vagelis
Tave čia randu

Balsavimas baigtas

„Daina „Tave čia randu“ pasakoja apie tai, kaip išdrįsti pasakyti tau patinkančiam žmogui, ką jauti. O kai tai padarai, tarsi akmuo nusirita nuo krūtinės, tada visada nori būti ten, kur yra tas žmogus“, – apie klipą pasakojo atlikėjas Gabrielius Vagelis.

Vaizdo klipo režisierius Karolis Kirijenko džiaugėsi, kad pavyko suburti puikią aktorių komandą, kuri labai palengvino režisieriaus darbą.

„Didžiausias iššūkis buvo visiems tiksliai išaiškinti scenarijų, kadangi jis buvo suplanuotas pagal dainos motyvus sekundžių tikslumu. Tačiau viskas pavyko pagal planą – norėjome nuotaikingo klipo, kurio pagrindinė mintis yra Gabrieliaus noras dalintis savo muzika su klausytojais ir, manau, tokį mums tikrai pavyko sukurti“, – mintimis dalijosi K. Kirijenko.

 

Atlikėjas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis žinomas iš tokių TV projektų kaip „Lietuvos balsas“ (pasiekė finalą) ar nacionalinė „Eurovizijos“ atranka (du kartus pasiekė finalą). 2019 m. Gabrielius Vagelis išleido savo debiutinį autorinių dainų albumą „Vėjai ir vanduo“.

Kūrybinė grupė:

Muzikos ir žodžių autorius: Gabrielius Vagelis
Režisierius: Karolis Kirijenko
Prodiuseris: Osvaldas Vagelis

Kiti klipai

jautì  – Visai Ne Tai

jautì
Visai Ne Tai

Peržiūrėti
Justinas Trio ir Zigmantas Baranauskas – Nemylim

Justinas Trio ir Zigmantas Baranauskas
Nemylim

Peržiūrėti
Ieva Zasimaukaitė  – Praėjo

Ieva Zasimaukaitė
Praėjo

Peržiūrėti
Laura Remeikienė – Visa širdim

Laura Remeikienė
Visa širdim

Peržiūrėti