Giedrius
Nebaigta tema

Balsavimas baigtas

Atlikėjas Giedrius – tai tas pats Giedrius Leškevičius, auditorijai pažįstamas iš televizijos laidų ir muzikinių projektų. Šie metai atlikėjui ypatingi tuo, kad jis baigia įrašinėti debiutinį albumą „Dvigubai“, kuriuo su klausytojais sveikinasi kaip solo atlikėjas.

„Turiu, ką pasakyti, ir žinau, kaip tai padaryti. Neieškau savęs eksperimentuose, o turiu sukauptą gana solidžią muzikinę patirtį ir aiškų planą, kaip ją tinkamai panaudoti, kad suteikčiau gerų emocijų visiems, kurie girdi mano muziką“, – sako Giedrius.

„Būna, daina tiesiog nukrenta iš viršaus, – apie savo kūrinį „Nebaigta tema“ pasakoja televizijos laidų vedėjas ir atlikėjas Giedrius Leškevičius. – Beskaitant Milano Kunderos romaną „Nemirtingumas“, viena knygos frazė taip surezonavo, kad teliko tiesiog surimuoti ir eilutę po eilutės užrašyti visą tekstą, gimusį iškart su melodija. Viskas užtruko vos pusantros valandos ir tai greičiausiai parašyta mano daina.“

Pradėjęs debiutinio albumo „Dvigubai“ įrašus, žinomas vyras prisipažįsta norėjęs išleisti bent vieną griežtesnio skambesio dainą, dėl to į studiją pasikvietė būgnininką Tomą Chveduką, su kuriuo dviese ir sukūrė „Nebaigtos temos“ aranžuotę. „Esu dėkingas likimui, kad suveda su tokiais žmonėmis, kurie panašiai mąsto, jaučia panašią energiją ir padeda visus kūrybinius sumanymus paversti realybe“, – priduria G. Leškevičius. Būtent taip atsitiko ir su dainos vaizdiniu apipavidalinimu.

Kūrybinė grupė:

Fotografas Gražvydas Kaškelis pasiūlė dainos pagrindinę mintį tarsi sudėti iš dėlionės detalių. Teliko visa tai užfiksuoti ir vaizdo kamera, o tai talentingai padarė operatorius ir montažo režisierius Žygimantas Kaminskas.

Kiti klipai

Kristina Radžiukynaitė-KaYra – Pamiršai

Kristina Radžiukynaitė-KaYra
Pamiršai

Peržiūrėti
Akli – Pastovu

Akli
Pastovu

Peržiūrėti
Augustė Žičkutė – Dėl meilės

Augustė Žičkutė
Dėl meilės

Peržiūrėti
Sun Francisco – Nice to Meet You

Sun Francisco
Nice to Meet You

Peržiūrėti
.