Justinas Trio ir Zigmantas Baranauskas
Nemylim

Balsavimas baigtas

Justinas Stanislovaitis (dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tai grupės „Justinas Trio“ (angl. Justin 3) siela ir kūrybinis vedlys. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei skyrė Grand Prix apdovanojimą. „Justinas Trio“ dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

„Pasaulis tapo priklausomas nuo interneto ir socialinių tinklų. Viskas tapo taip netikra… Atrodo, jog į pasaulį žvelgiame per stiklą, kurio negalime paliesti. Daugelis gyvename dvigubus gyvenimus – tą tikrąjį, ir tą, kurį demonstruojame internete. Juk net valgyti nepradedame tol, kol nenufotografuojame patiekalo. Ir net nesvarbu, ar atšals, kol gausime norimą kadrą… Tikri dalykai, tokie kaip: šypsena, geras ar padrąsinantis žodis, apkabinimas, beveik išnyko iš mūsų kasdienybės. Dabar užtenka tiesiog paspausti „like“ mygtuką. O aš pamenu, kad kažkada buvo kitaip“, – sako Zigmantas Baranauskas, serialų „Rezidentai“, „Monikai Reikia meilės“ ir teatro aktorius, renginių vedėjas ir dainų tekstų autorius.

Kūrybinė grupė:

Muzikos ir teksto autoriai: Justinas Stanislovaitis,Zigmantas Baranauskas, Antanas Šlikūnas
Režisierė ir choreografė: Laura Tuomaitė
Grimas: Dorota Šaripa
Aktoriai/Šokėjai: Dorota Šaripa, Emilis Liauksminas, Laura Senvaitytė, Laurynas Skukauskas, Audra Beleckienė, Dalius Aleksandravičius, Brigita Jonaitytė, Džiugas Timukas, Iščenko Varvara, Kohun Yelyzaveta, Palevičiūtė Kotryna, Petkevičiūtė Silvija, Savickaitė Oleksandra, Khazinova Anastasiia
Operatoriai: Justinas Stanislovaitis ir Audrius Stanislovaitis

Kiti klipai

Ministry of Echology  – Them Tell Me

Ministry of Echology
Them Tell Me

Peržiūrėti
Paula – Say Something

Paula
Say Something

Peržiūrėti
FLOKI – Hell Off

FLOKI
Hell Off

Peržiūrėti
Jurga – Would You Take Care of Me

Jurga
Would You Take Care of Me

Peržiūrėti