Kabloonak
Night for Two

Balsavimas baigtas

„Kabloonak“ gimė 2016 m., kai lazdeles į šalį trumpam padėjęs būgnininkas Jonas Narbutas įsirašė ir išleido kambarini albumą „Piano out of tune“. Šiandien jo veiklos aplanke jau du autoriniai albumai, vaizdo klipai, koncertų dokumentacijos, soliniai koncertai skirtingose erdvėse, tokiose kaip „Menų spaustuvė“, teatras „Vilniaus klasika“, Kauno choralinė sinagoga, koncertinė veikla Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje ir planai plėsti turų geografiją.

„Yra kūrėjų, kuriuos įkvepia gamta, o mano kūrybinius impulsus formuoja miestas, jo architektūra“, – sako Jonas Narbutas-Kabloonak. Kartu su „1Mikrofonas“ komanda bei grupės nariais Mantu ir Šarūnu Joneikiais, Alanu Gurinu ir Augustu Baronu jis užfiksavo gyvą kūrinio „Night for Two“ atlikimą apleistų Sporto rūmų fojė.

„1Mikrofonas“ – tai idėjinis garso režisieriaus bei prodiuserio Normanto Ulevičiaus projektas; įrašų esmė – naudojamas tik vienas mikrofonas, filmuojama viena kamera, vienu dubliu, be montažo. Tai – savitas atsigręžimas į senąją tradiciją, vyravusią 1930–1950 m., kai vokaliniai bei instrumentiniai ansambliai įrašinėdavo kartu, susiburdami apie vieną mikrofoną, įprastai – juostinį. 

Kiti klipai

Aurimas Walk ir Majus Takas – Spindulėlis

Aurimas Walk ir Majus Takas
Spindulėlis

Peržiūrėti
Sharmans – Oblivion

Sharmans
Oblivion

Peržiūrėti
Igoris Sifris – Mažasis Requiem (N-18)

Igoris Sifris
Mažasis Requiem (N-18)

Peržiūrėti
Rūta Preidžiūtė ir Julita Kanclerytė – Mano namai

Rūta Preidžiūtė ir Julita Kanclerytė
Mano namai

Peržiūrėti
.