Kamanių šilelis
Polaroid

Balsavimas baigtas

„Kamanių šilelio“ dueto minimalistinę, ritmingą ir švelniai psichodelinę muziką galima apibūdinti kaip šiuolaikinį elektrifikuotą indi-folką, per 9 m. subūrusį nemažą skaičių Lietuvos klausytojų, taip pat gerai suprantamą ir patrauklų tarptautinei publikai. Tačiau nuo didžiosios dalies panašios kūrybos, dažniausiai atliekamos anglų kalba, ją dažnai skiria įtaigūs autoriniai tekstai.

Savo įrašuose ir gyvuose pasirodymuose „Kamanių šilelis“ naudoja tradicinius artimų ir tolimų kraštų instrumentus – ukulėlę ar didžeridu, o kartais instrumentais tampa kasdieniai buitiniai daiktai. „Kamanių šilelio“ subtilius, vos matomo folkloro atspalvius papildo elektronika, repetityvios bei meditatyvios temos, purvinos gitaros skambesys bei sintezatoriai, todėl nuolat besikeičiančios ir ieškančios grupės muzika pritraukia margą auditoriją ir sužavi net tuos žmones, kurie paprastai nesiklauso tradicinės ar „world“ muzikos.

Vaizdo klipe „Polaroid“ – švelniais ir minimalistiniais sprendimais atskleidžiama meilės kaip buvimo vidiniame kambaryje metafora: nors fiziškai veikėjai yra atskirai, mintimis jų kūnai liejasi ir randa vietą kitoje realybėje. Neatskirsi, ar tai meilė, ar sapnas, ar psichodelinė kelionė, vedanti į tikrą ar netikrą susitikimą.

Kiti klipai

Laimingu būti lengva – Prie jūros

Laimingu būti lengva
Prie jūros

Peržiūrėti
Nika Ganga  – Gali laukelio

Nika Ganga
Gali laukelio

Peržiūrėti
NEALname – Tikiu

NEALname
Tikiu

Peržiūrėti
Robertas Semeniukas – Black Days

Robertas Semeniukas
Black Days

Peržiūrėti
.