Kristijonas Ribaitis
Apsispręsk

Balsavimas baigtas

Moka jis būti visoks – romantiškas, įžūlus, švelnus ir piktas. Dabar indie, elektronikos ir alternative pop garsuose gyvenantis Kristijonas Ribaitis auga ir stebina toliau, šią vasarą pristatęs jau antrąjį pilno metro albumą „Laimingi“. Dabar jo pasakojime telpa naktinis miestas, kupinas klaidų, apsimestinės meilės ir šokių.

„Apsispręsk“ – antrasis singlas iš artėjančio atlikėjo albumo „Laimingi“. Prieš porą metų pirmą kartą koncertuose nuskambėjęs kūrinys iš karto pelnė žiūrovų simpatijas, todėl šis klipas buvo itin laukiamas. Persmelktas ironijos ir lengvo cinizmo, „Apsispręsk“ yra „šokliausias“ iš visų išleistų Ribaičio kūrinių. Paties atlikėjo žodžiais, ši daina yra „iki galo taip niekada ir neišsakytas moralas, kuris, praleidus progą jį pasakyti, sukasi galvoje tol, kol galiausiai sprogsta pasyviu agresyvumu“.

Dainos tekstas vaizdo klipe nupasakojamas skirtingomis emocijomis, kurias išreiškiantis atlikėjas tarsi matuojasi skirtingas kaukes. Tokiu būdu jis stengiasi apsispręsti, kuri iš šių kaukių tikrasis jo atspindys. Taip pat šis klipas atspindi albumo „Laimingi“ viršelio motyvus bei bendrą albumo estetiką. Vaizdo klipas sukurtas su kūrybos namų „BNK Pictures“ pagalba.

Kiti klipai

Kamanių šilelis – Polaroid

Kamanių šilelis
Polaroid

Peržiūrėti
Bitinas – Vienatvė

Bitinas
Vienatvė

Peržiūrėti
Rasa Kaušiūtė – Įsimylėjus vaiduoklį

Rasa Kaušiūtė
Įsimylėjus vaiduoklį

Peržiūrėti
Ruslanas Kirilkinas – Nebepaleisk

Ruslanas Kirilkinas
Nebepaleisk

Peržiūrėti
.