Kristijonas Ribaitis
Apsispręsk

Balsavimas baigtas

Moka jis būti visoks – romantiškas, įžūlus, švelnus ir piktas. Dabar indie, elektronikos ir alternative pop garsuose gyvenantis Kristijonas Ribaitis auga ir stebina toliau, šią vasarą pristatęs jau antrąjį pilno metro albumą „Laimingi“. Dabar jo pasakojime telpa naktinis miestas, kupinas klaidų, apsimestinės meilės ir šokių.

„Apsispręsk“ – antrasis singlas iš artėjančio atlikėjo albumo „Laimingi“. Prieš porą metų pirmą kartą koncertuose nuskambėjęs kūrinys iš karto pelnė žiūrovų simpatijas, todėl šis klipas buvo itin laukiamas. Persmelktas ironijos ir lengvo cinizmo, „Apsispręsk“ yra „šokliausias“ iš visų išleistų Ribaičio kūrinių. Paties atlikėjo žodžiais, ši daina yra „iki galo taip niekada ir neišsakytas moralas, kuris, praleidus progą jį pasakyti, sukasi galvoje tol, kol galiausiai sprogsta pasyviu agresyvumu“.

Dainos tekstas vaizdo klipe nupasakojamas skirtingomis emocijomis, kurias išreiškiantis atlikėjas tarsi matuojasi skirtingas kaukes. Tokiu būdu jis stengiasi apsispręsti, kuri iš šių kaukių tikrasis jo atspindys. Taip pat šis klipas atspindi albumo „Laimingi“ viršelio motyvus bei bendrą albumo estetiką. Vaizdo klipas sukurtas su kūrybos namų „BNK Pictures“ pagalba.

Kiti klipai

Kitava – Stebuklas širdyje

Kitava
Stebuklas širdyje

Peržiūrėti
Evita Cololo – Slėpynės

Evita Cololo
Slėpynės

Peržiūrėti
Jurga – Žodžiai tarsi vanduo

Jurga
Žodžiai tarsi vanduo

Peržiūrėti
Gediminas Jokubauskas – Mylėt prisiekėm

Gediminas Jokubauskas
Mylėt prisiekėm

Peržiūrėti
.