Kristijonas Ribaitis
(Iš) Proto

Balsavimas baigtas

Moka jis būti visoks – romantiškas, įžūlus, švelnus ir piktas. Dabar indie, elektronikos ir alternative pop garsuose gyvenantis Kristijonas Ribaitis auga ir stebina toliau, šią vasarą pristatęs jau antrąjį pilno metro albumą „Laimingi“. Dabar jo pasakojime telpa naktinis miestas, kupinas klaidų, apsimestinės meilės ir šokių.

„(Iš) Proto“ – trečiasis singlas iš Kristijono Ribaičio albumo „Laimingi“, taip pat tai atlikėjo režisūrinis debiutas. Tai vieno vakarėlio vaizdas, nupasakotas ciniško, iliuzijų nebeturinčio jo dalyvio akimis. Paties atlikėjo žodžiais, „klipas, kuris parodo, kas nutiktų, jei šį pasakojimą išgirstų kiti to vakarėlio dalyviai. Greičiausiai jie nebūtų labai patenkinti ir nuspalvintų mūsų vargšą lyrinį subjektą įvairiais gėrimais, galbūt net sumuštų.

Klipo lokacija taip pat verta atskiro paminėjimo. Šis vaizdo klipas buvo filmuojamas dar neseniai duris atvėrusiame Lukiškių kalėjime 2.0. Kalėjimo vaizdai nėra atsitiktiniai – albumo „Laimingi“ siužetas pasakoja apie bastymąsi po naktinį miestą ir neapgalvotus sprendimus, kurie ten nutinka. Šie nutikimai yra lyg uždaras ratas, priverčiantis kartoti savo klaidas iš jų nepasimokant. Iš čia pabėgti yra daug sunkiau, nei atrodo, todėl lyrinis subjektas lieka šiame rate lyg kokioje cypėje.

Kiti klipai

Rasa Buivydė – Ilgesys

Rasa Buivydė
Ilgesys

Peržiūrėti
Ziggy Sound, Alen Chicco – Wanna Know

Ziggy Sound, Alen Chicco
Wanna Know

Peržiūrėti
VASHA – Paslaptis

VASHA
Paslaptis

Peržiūrėti
Martynas Kavaliauskas – Blaško vėjai

Martynas Kavaliauskas
Blaško vėjai

Peržiūrėti
.