Lucid Kidd
Nothing Back

Balsavimas baigtas

Lucid Kidd aistrą muzikai atrado būdamas dar trylikos. Susidomėjęs laisvės ir beribės kūrybos galimybėmis, jis pradėjo prodiusuoti, o kiek vėliau – ir pats rašyti dainas. Savo kūryboje įkvėpimo jis semiasi iš tokių atlikėjų kaip XXXTentacion, Juice Wrld ir The Kid LAROI, o dainose įsimenančias melodijas jungia su „urban“ bei šiuolaikinės muzikos garsais.

Sėkmingai klausytojų priimti kūriniai „Baby“ (ft. Lil Skar) bei „452B“ suteikė atlikėjui pasitikėjimo kilti muzikiniais karjeros laiptais. Į 2022 m. Lucid Kidd žengia tvirtu žingsniu su nauju EP albumu, kurį prodiusavo Niujorke įsikūrusi kompanija „Fast Life Beats“(LouGotCash, Coi Leray, Perri Jones, Young Paris) bei „iKennaFunken“ (Kevin Gates). Kurdamas albumą atlikėjas bendradarbiavo su prodiuseriu Corey’iu Chorusu, kūrusiu dainas Rihannai, Kekei Palmer ir Estelle.

Industrinėje Majamio dalyje nufilmuotas vaizdo klipas „Nothing back“ užkelia mus ant vieno magiško miesto dangoraižio stogo. Klipe matomi vaizdai pakelia mus virš kasdienybės, suteikia vidinės laisvės ir kūrybinės erdvės pojūtį, kas labai ryškiai koreliuoja su Lucid Kidd dainoje keliamomis jauno žmogaus aktualijomis – siekiu pakilti virš išdavystės, skausmo, nusivylimo, materialaus pasaulio peripetijų ir atrasti tikrąjį save.

Kiti klipai

UraganiuS ir Aira – Sodai

UraganiuS ir Aira
Sodai

Peržiūrėti
AkA – Šviesoforas

AkA
Šviesoforas

Peržiūrėti
DŽIUGAS – Ryte

DŽIUGAS
Ryte

Peržiūrėti
Orai – Vabalas tinkle

Orai
Vabalas tinkle

Peržiūrėti
.