MaNNazz
Blind Bird

Balsavimas baigtas

Pasak grupės „MaNNazz“ narių, šiuo vaizdo klipu siekta atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugos problemas bei parodyti vidinę žmogaus kovą ir išgyvenimus.

„Norėjome pabrėžti ir išryškinti kontrastus, atskleisti pagrindinio klipo herojaus dvilypumą ir savęs paieškas. O mintis už viso to slypi labai paprasta – kad prie gamtos išsaugojimo visų pirma galime prisidėti keisdami savo kasdienius įpročius, nors tai padaryti tikrai nėra lengva“, – pasakojo O. Vagelis.

Grupė „MaNNazz“ – tai gyvos, elektroninės ir „beatbox“ stiliaus muzikos bei vokalo junginys, kuris apima be galo plačią ir spalvingą „ambient“, „drum&bass“, bliuzo, pop bei daug kitų muzikos stilių paletę. Grupės įkūrėjai Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius tvirtina, jog jų muzikos pagrindinis išskirtinumas yra nuoširdumas ir unikali atmosfera, sukuriama pasirodymų metu. Grupė „MaNNazz“ yra laimėjusi ne vieną nominaciją ir pelniusi pasisekimą užsienio šalyse. 2017 m. „MaNNazz“ išleido savo debiutinį albumą „Hopes“, kuris spėjo apkeliauti ne tik Lietuvą, bet ir didžiąją dalį Europos, įskaitant Balkanus, Vokietiją, Šveicariją, Lenkiją ir kitas šalis. 2019 m. „MaNNazzai“ su kūriniu „Blind Bird“ sėkmingai pasirodė ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, kur nukeliavo iki pusfinalio.

Kūrybinė grupė:

Muzikos ir žodžių autorė: Kamilė Kielaitė-Sienkievič
Režisierius: Aleksandr Špilevoj
Operatorius ir montažo režisierius: Mantas Sadauskas
Scenarijaus autorius: Osvaldas Vagelis
Vykdančioji prodiuserė: Kamilė Kielaitė-Sienkievič

Kiti klipai

Arklio galia – Direktorius

Arklio galia
Direktorius

Peržiūrėti
Gabrielius Vagelis  – Tave čia randu

Gabrielius Vagelis
Tave čia randu

Peržiūrėti
Nika Ganga  – Unrecognisable

Nika Ganga
Unrecognisable

Peržiūrėti
Kristijonas Ribaitis  – Nematau/Negirdžiu

Kristijonas Ribaitis
Nematau/Negirdžiu

Peržiūrėti