Marija Akelan
Oro balionai

Balsavimas baigtas

Marija Akelan – dainininkė, dainų autorė, kurianti dainas lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Švelnus ir emocionalus dainininkės balsas kartu su giliais, paprastais, bet išskirtiniais tekstais suteikia Marijos muzikai unikalumo ir autentiškumo.
Marija baigė Vilniaus B. Dvariono 10-metę muzikos mokyklą, Džiazo ir populiariosios muzikos skyrių, dainavimo ir fortepijono specialybę. Koncertuodama solo ir su gyvos muzikos grupėmis sėkmingai dalyvavo daugelyje talentų konkursų. Marija gavo geriausios dainininkės apdovanojimą bei laimėjo I vietą Lietuvos respublikiniame autorinių dainų konkurse „Durys“. Ji taip pat dalyvavo kultiniame muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“.
Solinis Marijos albumas „Eternity of dreams“ sulaukė didelio žiniasklaidos, muzikos mylėtojų dėmesio ir puikių muzikos ekspertų įvertinimų tiek Marijos gimtojoje šalyje, tiek užsienyje. O kelios albumo dainos netgi tapo dviejų – amerikiečių ir lietuvių – režisierių filmų garso takeliais.

Ryškūs oro balionai virš miesto – įspūdingas, džiaugsmo kupinas ir jau savotiška tradicija vilniečiams tapęs reginys. Šis vaizdo klipas ir daina – apie empatiją, nuoširdžius ir tikrus tarpusavio santykius. Nors meilė, pagarba, palaikymas, atjauta, rūpinimasis kitais žmonėmis – iš kartos į kartą perduodami kultūriniai pamatai, jų aktualumas per amžius išlieka svarbiausias.

Kiti klipai

Mr. Bullet – Už mus ir jus (N-18)

Mr. Bullet
Už mus ir jus (N-18)

Peržiūrėti
AISTÈ – Where You’re Going Today

AISTÈ
Where You're Going Today

Peržiūrėti
Gabrielė Gvazdikaitė – Kas gi mano artimas?

Gabrielė Gvazdikaitė
Kas gi mano artimas?

Peržiūrėti
Karina Ivanickytė – Meilė pakeis

Karina Ivanickytė
Meilė pakeis

Peržiūrėti
.