Marija Akelan
Smuiko raktas

Balsavimas baigtas

Marija Akelan – dainininkė, dainų autorė, kurianti dainas lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Švelnus ir emocionalus dainininkės balsas kartu su giliais, paprastais, bet išskirtiniais tekstais suteikia Marijos muzikai unikalumo ir autentiškumo.
Marija baigė Džiazo ir populiariosios muzikos skyrių Vilniaus B. Dvariono 10-metėje muzikos mokykloje dainavimo ir fortepijono specialybę. Solo ir su gyvos muzikos grupėmis sėkmingai dalyvavo daugelyje talentų konkursų. Marija gavo geriausios dainininkės apdovanojimą bei laimėjo pirmąją vietą Lietuvos respublikiniame autorinių dainų konkurse „Durys“. Ji taip pat dalyvavo kultiniame muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“.
Solinis Marijos Akelan albumas „Eternity of Dreams“ sulaukė didelio žiniasklaidos, muzikos gerbėjų dėmesio ir puikių muzikos ekspertų įvertinimų tiek Marijos gimtojoje šalyje, tiek užsienyje. O kelios albumo dainos netgi tapo dviejų amerikiečių ir lietuvių režisierių filmų garso takeliais.

Šis vaizdo klipas ir daina apie liūdintį berniuką. Visi suaugusieji kažkada buvo vaikai, kai kurie tai atsimena geriau, o kiti visiškai pamiršo. Šios dainos herojus tyliai verkia dėl savo vienatvės. Muzikinio vaizdo klipo iliustracijoms panaudota legendinė pasaka suaugusiems, alegorinis prancūzų rašytojo Antuano de Sent-Egziuperi pasakojimas „Mažasis princas“. Auksaplaukis berniukas puikiai pažįstamas viso pasaulio skaitytojams. Vienos iš žinomiausių šios pasakos citatų yra apie meilę ir draugystę. Būtent jos ir pavaizduotos vaizdo klipo iliustracijose:
– Tavo planetoje, – pasakė Mažasis princas, – žmonės augina viename sode penkis tūkstančius rožių… ir neranda to, ko ieško…
– Neranda, – pritariau aš.
– O juk tai, ko jie ieško, galima rasti vienoje vienintelėje rožėje…
Jei kas myli gėlę, kuri yra tik viena tokia milijonų milijonuose žvaigždžių, tai to užtenka, kad jaustųsi laimingas, kai į jas žiūri.

Kiti klipai

Sun Francisco – For U

Sun Francisco
For U

Peržiūrėti
Arklio galia – Blogos naujienos

Arklio galia
Blogos naujienos

Peržiūrėti
diso.kognityvas – Lyjant nakty

diso.kognityvas
Lyjant nakty

Peržiūrėti
Kristina Radžiukynaitė-KaYra – Tu

Kristina Radžiukynaitė-KaYra
Tu

Peržiūrėti
.