Pushaz
Kelyje

Balsavimas baigtas

„Kelyje“ – nauja Andriaus Glušakovo – Pusho daina, skirta paminėti Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai ir siekianti atkreipti visuomenės dėmesį į aktualią ir sudėtingą temą, apie kurią Lietuvoje žino daugelis, tačiau viešumoje ji yra laikoma tabu. Taip yra ypač aštri tema jaunimo tarpe.
„Repo muzikoje turi būti paliečiamos socialinės problemos, visuomenės ydos, ir temos, kurios aktualios, bet joms dažnai nėra skiriamas deramas dėmesys viešumoje. Jei to nedarai – kokia tada iš vis prasmė repuoti?…“ komentuodamas kūrinio temos pasirinkimą sakė atlikėjas. Kūrinys sukurtas prieš porą metų, kuomet atlikėjas atlaikė vienus sudėtingiausių gyvenimo smūgių. Kūrinys „Kelyje“ gimė per jo paties išgyventas patirtis. Eksperimentuodamas su įvairių žanrų muzika, „Kelyje“ garso takelyje Pushaz maišo skirtingus stilius ir skambesį. Prieš kurį laiką atradęs bliuzą, maišo ji su electro, karpo ritmus ir pristato kitokį, sudėtingesnį, ausis prikaustantį skambesį. Nestandartinis ir pats vaizdo klipas, pateikiantis atvirą interviu, kuris dažnai nėra atvira visuomenei.

Pushaz – repo, hip hopo atlikėjas, muzikos prodiuseris, tekstų rašytojas, leidybinės įrašų kompanijos BDMusic įkūrėjas. Nuo 1996 metų grupės Zenitaz narys, o nuo 2001 metų iki 2015 metų grupės G&G Sindikatas narys. Be bendrų keturių albumų su ex grupe, išleisti penki soliniai albumai, paskutinis jų pasirodęs 2018 metų gale „Begėdis“. Apie penkiolika muzikos albumų išleistų kaip muzikos ir/arba žodžių autoriaus, prodiuserio. Apie dešimt vaizdo klipų, dalyvavimas keliuose meniniuose filmuose, keli šimtai gyvo garso koncertų.

Kūrybinė grupė:

Muzikos ir žodžių autorius: Andrius Glušakovas
Režisierius: Tadas Čėsna, Andrius Glušakovas
Operatoriai: Tadas Čėsna, Džiugas Jasas, Martynas Genkovas

Kiti klipai

VLADAS – Mintyse

VLADAS
Mintyse

Peržiūrėti
Radvilė Kraujalytė – You are the reason (Calum Scott)

Radvilė Kraujalytė
You are the reason (Calum Scott)

Peržiūrėti
Dangs & Gebrasy – Pamiršau kaip Pamiršt

Dangs & Gebrasy
Pamiršau kaip Pamiršt

Peržiūrėti
Timid Kooky – Denise

Timid Kooky
Denise

Peržiūrėti