Rasa Kaušiūtė
Gal...

Balsavimas baigtas

Rasa Kaušiūtė – žinoma dainininkė, dainų kūrėja, vokalo mokytoja, renginių vedėja, scenarijų savo vaizdo klipams bei miuziklams autorė.
Lietuvoje plačiau tapo žinoma, kai pirmą kartą dalyvavo atrankoje į „Euroviziją“ (2004).
2012 m. tapo Lietuvos šlagerių karaliene.
Ne kartą tapo tarptautinių konkursų laureate, į repertuarą įtraukdama ir savo kūrybos dainas.
2015 m. tapo konkurso „Auksinis mikrofonas“ (Slovėnija) nugalėtoja.
Prasidėjusi pandemija bei karantinas įkvėpė dainininkę atsigręžti į ilgą laiką slopintą poreikį kalbėti intymiai ir subtiliai, savo kūrybą išreikšti minimalistiškomis, akustiškomis priemonėmis, kuo labiau priartinus atlikimą prie natūralaus, akomponuojant intrumentams bei minimaliam jų kiekiui.
Per karantiną dainininkė atrado naują aistrą kurti vaizdo klipus. Būtent karantino laikotarpiu pasirodė jos pirmasis klipas „Viena“ (2020), o 2021 m. – dar trys autoriniai vaizdo klipai („Gal…“, „Lyg tavęs nebūtų“, „Įsimylėjus vaiduoklį“).

Vaizdo klipe „Gal…“ atsispindi 2020 m. žiemos karantino neapibrėžtumas bei paslaptingumas, kai nebuvo iki galo aišku, kas iš tiesų vyksta ir kas bus ateityje…Galima buvo tik spėlioti, bijoti, kiekvienam užsidarius savo pasaulėlyje bute ar name arba įsimylėti, džiaugtis tuo, kas yra, būties akimirką surasti prasmę, grožį, džiaugsmą! Apribota situacija, kiekvienam esant tarsi kartu, bet atskirai, atsispindi per dviejų žmonių ryšį bei jų santykių prizmę, susipažinus būtent per karantiną.

Ar įmanomas tvarus ryšys tarp dviejų žmonių esant ekstremaliai bei nestabiliai padėčiai pasaulyje, kiek visa tai gali tęstis, o gal tai didžioji pamoka – išmokti gyventi Čia ir Dabar?

Kiti klipai

Antikvariniai Kašpirovskio dantys – Tatū

Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Tatū

Peržiūrėti
Kristina Radžiukynaitė-KaYra – A Very Sad Song

Kristina Radžiukynaitė-KaYra
A Very Sad Song

Peržiūrėti
THE ROOP – Discoteque

THE ROOP
Discoteque

Peržiūrėti
SEL feat. Soliaris – Skrendu

SEL feat. Soliaris
Skrendu

Peržiūrėti
.