Robertas Semeniukas feat. Mr. Jumbo
Eat My Dust

Balsavimas baigtas

Dviejų žymiausių Lietuvos roko gitaristų Roberto Semeniuko ir Giedriaus Balčiūno bendras darbas – instrumentinė kompozicija ir vaizdo klipas „Eat My Dust“. Tai yra pirmas tokio žanro vaizdo klipas Lietuvoje, kuriame galite išvysti dviejų skirtingų stilių instrumentalistus.

Robertas Semeniukas – kompozitorius, prodiuseris, aranžuotojas, profesionalus gitaristas ir dainininkas. Atlikėjas aktyviai bendradarbiauja su daugeliu žymių Lietuvos ir užsienio atlikėjų ir prodiuserių, instrumentalistų, dainininkų bei kompozitorių. Rengia koncertus Lietuvoje ir užsienyje, kaip solo atlikėjas su įvairių stilių projektais, koncertuoja su orkestrais ir chorais. Dažnai dalyvauja televizijos rengiamuose įvairiuose muzikiniuose projektuose, groja didžiausiose šalies arenose Marijono Mikutavičiaus grupėje , dirba sesijiniu muzikantu įrašų studijose, prodiusuoja bei įrašinėja kitus atlikėjus savo privačioje įrašų studijoje. Robertas yra folk rock grupės Žalvarinis įkūrėjas ir muzikos autorius.

Giedrius Balčiūnas (Mr. Jumbo) – roko gitaristas, dainų autorius, išleidęs penkis solo albumus, youtuberis, muzikos pedagogas, šiuo metu groja Džordanos Butkutės grupėje.

Kūrybinė grupė:

Muzikos autorius: Robertas Semeniukas, Giedrius Balčiūnas
Operatorius, režisierius, montažas: Giedrius Balčiūnas
Prodiuseris: Robertas Semeniukas

Kiti klipai

Flash Voyage  – Inside My River

Flash Voyage
Inside My River

Peržiūrėti
Gabrielė Gvazdikaitė  – Nors rūpinies ir nerimauji

Gabrielė Gvazdikaitė
Nors rūpinies ir nerimauji

Peržiūrėti
Timid Kooky – Denise

Timid Kooky
Denise

Peržiūrėti
Lapkričio dvidešimtosios orkestras – Juoda baranka

Lapkričio dvidešimtosios orkestras
Juoda baranka

Peržiūrėti