Sinstation
Dopaminas

Balsavimas baigtas

Už muziką ir prasmingus tekstus vertinami „Sinstation“ su trenksmu įsiveržė į lietuviškos alternatyvios muzikos sceną. Jau pirmasis grupės singlas tapo viena įsimintiniausių 2016 metų dainų, o po kaukėmis veidus slėpusios grupės debiutas sausakimšame klube „Perone“ buvo vienas labiausiai aptarinėjamų muzikos pasaulio įvykių.
2017 metų vasarą debiutuojanti roko grupė pakviesta pasirodyti „Galapagų“, „Roko naktų“, „Akacijų alėjos“ ir „Žiežmarso“ scenose. Vėliau grupė surengusi solinius koncertus – sulaukė didelio pasisekimo.
2020 metais grupė pakeitė pavadinimą, išleido naują albumą pavadinimu „Liepsos3“ bei po pirmojo karantino spėjo sugroti Vilniaus Mokytojų Namų kiemelyje, „Vasaros Terasoje“, Lofto festivalyje „what’s next in music?“ scenoje. Taip pat pristatė vaizdo klipą dainai „Modelis“.
„Pasaulis perkaitęs ir kartais atrodo, kad mus valdo nuolatinis dopamino siekimas. Apie tai rašėme šią dainą, apie tai yra ir dauguma mūsų naujojo albumo dainų“, – pasakoja grupės vokalistas Mykolas Katkus. Dainos „Dopaminas“ vaizdo klipe – galvą susukanti Varnų motinos (Agnės Poškutės) animacija, kuri primena „Cartoon Network“ ir MTV kanalų užsklandas – pieštiniai klipo herojai yra tarsi mūsų pačių karikatūros.

Kūrybinė grupė:

Agnė Poškutė („Varnų motina“).

Kiti klipai

Onushka – Jaunystė

Onushka
Jaunystė

Peržiūrėti
Ginc Gintautas Gascevičius ir Ieva Repečkaite – The Art of Living

Ginc Gintautas Gascevičius ir Ieva Repečkaite
The Art of Living

Peržiūrėti
Aušrinė – Pakeleivė

Aušrinė
Pakeleivė

Peržiūrėti
Aistay – Prašvis

Aistay
Prašvis

Peržiūrėti
.