Sraigės efektas
Pabaigos (Alternate Version)

Balsavimas baigtas

Alternatyvaus noise-roko grupė „Sraigės efektas“ per beveik 10 m. trunkančią muzikinę kelionę spėjo užklysti į stoner/surf/blues platumas, nuodugniai ištyrinėti monotonijos įvairovę ir ištestuoti klausytojų ausų būgnelių tamprumą. Šis kvartetas nuolat ieško unikalaus skambesio, kuris susideda iš subtiliai cituojamų įkvėpimų, skirtingų menų samplaikos bei ypatingos meilės kūrybiniam procesui.

Kinematografiškas vaizdo klipas „Pabaigos“ yra skirtas naujai, grupės „Sraigės efektas“ albume „Tik ėjimas” įamžinto kūrinio versijai. Klipu bei kūriniu grupė kviečia susimąstyti apie nesibaigiantį pradžių ir pabaigų ciklą.

Vaizdo klipe „Pabaigos“ atsiskleidžia kiek kitokiame kontekste: viešojoje erdvėje vis dažniau kalbant apie griaunamus Lietuvos kino teatrus, grupė atsigręžė į Profsąjungų rūmus, kino teatrą „Lietuva“ bei Sporto rūmus. Būtent Sporto rūmuose ir gimė pagrindinė vaizdo klipo idėja: viskas plūduriuoja laikinume, kuriame gyventi yra pasmerktas žmogus, turintis susitaikyti su likimu bei emocijomis, ateinančiomis dėl įvairiausių pabaigų.

„Sraigės efektas“ tikisi, kad klausytojai, pažiūrėję naują vaizdo klipą, susimąstys apie visur persekiojančias pabaigas, tačiau jų neišsigąstų,o priimtų bei suprastų, kad po kiekvienos pabaigos visada laukia nauja pradžia.

Kiti klipai

Daiva – Hide from me

Daiva
Hide from me

Peržiūrėti
W.I – Aš ateinu

W.I
Aš ateinu

Peržiūrėti
Sullen Guest – Come With Me

Sullen Guest
Come With Me

Peržiūrėti
MONIKA MARIJA – Žaidimas (N-18)

MONIKA MARIJA
Žaidimas (N-18)

Peržiūrėti
.