Suicideoscope
Take Those Clothes (N-18)

Balsavimas baigtas

Suicideoscope yra vieno žmogaus projektas, dažnai bendradarbiaujantis su įvairiais menininkais, kuriant muziką ir vizualius darbus. Suicideoscope debiutinį lo-fi elektronikos, „shoegaze“ ir post-punk muzikos albumą išleido lietuvių leidykla „GHIA“ kasetės formatu 2017 metais. Antrasis eksperimentinių hiphopo kūrinių albumas pasirodo šių metų sausio 9 dieną.

Projektas ieško betarpiško santykio su klausytoju, pasitelkdamas „DIY“ („pasidaryk pats“) metodiką ir autentišką garsinę estetiką. Vaizdo klipas kūriniui „Take Those Clothes“ taip pat buvo organizuojamas šiais principais: kūrybinę grupę sudarė Suicideoscope projekto draugai kaip mėgėjiški videografai ir aktoriai.

Šis klipas yra dokufikcijos kūrinys apie vidutiniškumą. Tai nostalgiškas žvilgsnis į Vilnių ir jame jaunystę leidžiančius žmones. Šiandienos miestietis, žiūrėdamas šį klipą, gali lengvai susitapatinti su tuo, ką mato, atpažinti save, savo laikmetį, vietas, kuriose apsilanko ar praeina pro šalį.

Klipas pretenduoja į „KLIPAS, KVIEČIANTIS KEISTIS“ nominaciją dėl kritiško požiūrio į nūdienos hedonistišką gyvenimo būdą: pabaigoje veikėjų mąslios, išvargusios išraiškos įkūnija nepasitenkinimą dabartine situacija ir troškimą keistis.

Kiti klipai

Alekna – Tu ne viena

Alekna
Tu ne viena

Peržiūrėti
Baltasis kiras – Saulė šviečia

Baltasis kiras
Saulė šviečia

Peržiūrėti
Suicideoscope – Take Those Clothes (N-18)

Suicideoscope
Take Those Clothes (N-18)

Peržiūrėti
Raimondas Klezys – Kali kali (N-18)

Raimondas Klezys
Kali kali (N-18)

Peržiūrėti
.