The Roop
Silly Me

Balsavimas baigtas

„Pagrindinė tema sukasi apie du vyrus, kurie įsižiūri vienas kitą, tačiau negali to viešai parodyti dėl supančios visuomenės nuomonės ir užimamų aukštų pareigų. Kaip būti kartu? Kas svarbiau – aistra ar pareigos?”, – retoriškai klausia grupės lyderis Vaidotas.

Įdėmesni žiūrovai šiame vaizdo klipe pamatys dar daugiau potemių, įvairių detalių ar sutapimų su tikrais įvykiais. Pagrindiniai personažai Nalddo ir Tinpu gali priminti JAV prezidentą Donaldą Trampą ir Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Tačiau THE ROOP nariai iš karto nori įspėti, kad visi personažai ir situacijos yra išgalvotos. Visi galimi sutapimai su tikrais žmonėmis ir įvykiais gali žiūrovams suteikti naujų minčių bei įžvalgų. Ir kviečia jų nebijoti.

„Be abejo, mes negalime visiškai atsiriboti nuo mus supančio pasaulio ir jo įvykių. Natūralu, kad tai gali persismelkti į kūrybą”, – sakė Vaidotas.

Charakteringą animaciją sukūrė animacijos studija „Meinart“, kuri jau septinti metai išskirtinai specializuojasi tik animacijos srityje. Vaizdo klipą iliustravusi ir režisavusi Eglė Palubeckytė sako, kad parinkta stilistika atitinka ironišką pačio klipo siužetą. Šaržuoti personažai, išpildytos aplinkos bei ryškios spalvos drąsiai perteikia dviejų personų gyvenimus ir taip paverčia dainą dar spalvingesne.

Grupė THE ROOP muzikinėje padangėje pasirodė 2014 metų rudenį, tačiau jos nariai Lietuvos muzikiniame šalies gyenime dalyvauja jau seniai. Profesionalūs muzikantai sutelkė bendras jėgas siekdami sukurti aukšto lygio pop rock ir dance rock stiliaus muziką. THE ROOP koncertavo ne tik visuose didžiausiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, bet taip pat buvo pakviesti koncertuoti didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus”. Taip pat koncertavo Rygoje ir Jelgavoje (Latvija), Bonoje (Vokietija), Varšuvoje ir Gdanske (Lenkija), San Franciske (JAV).

Kūrybinė grupė:

Muzikos autoriai: Vaidotas Valiukevičius, Robertas Baranauskas, Mantas Banišauskas, Vainius Šimukėnas
Žodžių autorius: Vaidotas Valiukevičius
Scenarijaus autorius: Vaidotas Valiukevičius
Režisierius: Eglė Palubeckytė, Vaidotas Valiukevičius
Sukurta ir įgyvendinta: Meinart Animations Studio
Prodiuseris: Meinardas Valkevičius
Iliustratorė: Eglė Palubeckytė
Animatorius: Sigitas Mikūta, Rimantas Laskauskas, Šarūnas Vyštartas
Garso dizainas: Justas Levickas

Kiti klipai

Evgenya Redko  – Karšta

Evgenya Redko
Karšta

Peržiūrėti
Robertas Semeniukas feat. Kastetas – Kai nieko nebelieka

Robertas Semeniukas feat. Kastetas
Kai nieko nebelieka

Peržiūrėti
Sintetinė Meilė – Baltas Sniegas

Sintetinė Meilė
Baltas Sniegas

Peržiūrėti
KITAVA – Reikia mums

KITAVA
Reikia mums

Peržiūrėti