Vakarų plentas
Kitas gyvenimas

„Vakarų Plentas“ – alternatyvios pop muzikos grupė, kurią sudaro elektroninės muzikos kūrėjas Žilvinas Juodis ( žinomas kaip DJ Blackie), aktorius, muzikantas, dainų tekstų autorius Adomas Stančikas.
Oficialiai grupė gimė 2008 metų vasarą, Žilvinui ir Adomui studijoje pradėjus įrašinėti dainas. Tais pačiais metais grupės pirmoji sukurta daina „Laiko turistas“ pateko į radijo stoties „Opus 3“ leidžiamą muzikinį CD rinkinį. Tuo metu apie koncertinę veiklą negalvoję, o įrašams susibūrę atlikėjai ieškojo savo skambesio ir paleido į eterį dar kelias dainas – „Filmas“, „Žirafa Dubašta“ ir „Mieste“. Nuo 2009 metų vasaros grupės nariai pradėjo dirbti individualiai, Žilvinas klubinės kultūros srityje, o Adomas tęsė savo koncertinę veiklą su grupe „Flaer“.
Atlikėjai suvesti netikėtų aplinkybių vėl susibūrė bendrai veiklai tik 2017 metais. Per tuos metus sukaupę nemenką muzikinės patirties bagažą, pradėjo dalintis savo idėjomis, kurios vėl įtraukė į bendrą kūrybą.
Grupės atsikūrimą lėmė Adomo noras dainuoti duetu. Bendradarbiauti buvo pakviesta atlikėja Akwili. Duetas pateikė klausytojams šiuolaikinę A. Mamontovo dainos „Vieną kartą Paryžiuj“ interpretaciją, kuri puikiai atskleidė Akwili bei Adomo itin subtilų muzikinį skonį. Žilvino padaryta kūrinio aranžuotė įkvėpė muzikantus naujai dainai – „Žuvytės“.
Vakarų Plentas savo neįprastomis, įmantriomis kompozicijomis pasakoja istorijas apie meilę. Kiekviena daina, tai tarsi atskira, o kartais rodos, kad galėtų būti ir tęstinė siužeto tema. Tekstuose vyrauja romantiška, nostalgiška, kartais grubi, šiek tiek kosminė meilė. Subtilius tekstus papildo metaforos, sudėtingo žmogaus santykio su savimi, pasauliu ir artimais problematika.
Visi grupės nariai turi daugelio metų muzikinę patirtį, kurią šiuo metu ketina sudėti į naujas dainas.

Kūrybinė grupė:

Adomas Stančikas, Marius Lukošius, Aušra Vaštakaitė, Žilvinas Juodis.

Kiti klipai

Robertas Semeniukas – Flying High

Robertas Semeniukas
Flying High

Peržiūrėti
Solo Ansamblis – Dansingas (N-18)

Solo Ansamblis
Dansingas (N-18)

Peržiūrėti
lukas lukaševičius.  – cream of the crop.

lukas lukaševičius.
cream of the crop.

Peržiūrėti
Sinstation – Dopaminas

Sinstation
Dopaminas

Peržiūrėti
.