Vilniaus Energija
Kur mano bažnyčia

Balsavimas baigtas

„Vilniaus Energija” – tai Žygimanto Kudirkos (MC Mesijaus) ir Ado Gecevičiaus (Sheep got Waxed) elektroninės muzikos ir avangardinio repo duetas.

„Vilniaus Energija“ pristato naujausią kūrinio „Bažnyčia” vaizdo klipą. Teksto vingius iliustruoja ir interpretuoja spalvinga ir išradinga Adomo Storpirščio kompiuterinė animacija.

„Filmukas negalėjo tik tiesiogiai ar tik abstrakčiai atspindėti kūrinio tekstą, jis turėjo būti papildytas ryškiomis spalvomis, sapno atmosfera ir įvairiai besisukančia mechanika”, – komentuoja klipo kūrėjas Adomas Storpirštis.

Muzikinis kūrinys – iš naujausio „Vilniaus Energijos“ albumo „Welcome to Lithuania“. Jį galima rasti tiek internete, tiek įsigyti integruotą riboto tiražo lazeriniame žibintuvėlyje.

„Skrajojančios bažnyčios, lazerinių vokalų šaudymas į žvaigždes, šokis ant vinilinės plokštelės – savomis akimis pamatysite tai, ką turėtumėte tik įsivaizduoti. Ryškus muzikinis kūrinys pagaliau turės ir ryškų vaizdo klipą“, – žada muzikinio kūrinio autorius Žygimantas Kudirka-Mesijus.

Kiti klipai

Antikvariniai Kašpirovskio dantys – Gabalas antimaterijos

Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Gabalas antimaterijos

Peržiūrėti
Collaborative Jazz Septet – No one can change you

Collaborative Jazz Septet
No one can change you

Peržiūrėti
Baltasis kiras – Saulė šviečia

Baltasis kiras
Saulė šviečia

Peržiūrėti
Rasa Buivydė – Ilgesys

Rasa Buivydė
Ilgesys

Peržiūrėti
.