Violeta Cvirkaitė
Chuliganas

Balsavimas baigtas

Klipo ant ledo dar niekada niekur nebuvome matę. Norėjome, kad šis klipas nušvistų „chuligano“ spalvomis. Žinoma buvo sunku. Galvojome, kad visi susirgsime, nes kojos buvo permirkę. Ant ežero ledo buvo daugiau nei 5 cm vandens. Nors, turiu prisipažinti, įsimintiniausia buvo stebėti žvejų veidus klausiančius „Kas čia bus?!“ – juokėsi Violeta. O kas labiausiai įsiminė pačiai Violetai? „Manau visiems bus aišku pažiūrėjus klipą.“ – plačiai šypsojosi ji.

Šiuo metu Violeta – Zarasų meno mokyklos dainavimo specialybės vyresnioji mokytoja, Visagino kūrybos namų renginių organizavimo, projektinio darbo, socializacijos skyriaus, Dienos centro vedėja, kuria ir stato miuziklus studijoje „Viol@“, kurią pati ir įkūrė, taip pat yra menų (šokio ir teatro) mokytoja „Verdenės“ gimnazijoje.
Violetą galite atpažinti iš LNK projekto „Lietuvos balsas“, LRT laidos „Duokim garo“, kurioje dalyvavo su kapela „Linksmuolė“ bei BTV, LRT, Marijampolės, Alytaus televizijų sveikinimų koncerto laidų. Jų žymiausios dainos „Senam parke“, „Mamai“, „Su gandrais ir su lapais žaliais“, „Aš pamilau lauko gėlę“ ir kt.

Kūrybinė grupė:

Muzikos autorė: Violeta Cvirkaitė
Žodžių autorė: Dalia Bindokienė
Atlieka Zarasų rajono kultūros centro grupė „Aqua“ (vad. M. Bendelston)
Vokalas: Violeta Cvirkaitė-Bendelston
Klavišiniai: Jonas Vainiūnas
Mušamieji: Rapolas Tamoševičius
Bosinė gitara: Matas Urbietis
Gitara: Maksim Bendelston
Filmavimas: Darius Baltakys ir Algimantas Navickas
Montažas: Darius Baltakys

Kiti klipai

Gilles Vuillard  – THE HILLS OF THE VIEW

Gilles Vuillard
THE HILLS OF THE VIEW

Peržiūrėti
Fanera – Koziris

Fanera
Koziris

Peržiūrėti
Poezijos medžiotojai – Ne, Ne

Poezijos medžiotojai
Ne, Ne

Peržiūrėti
Quorum – Riešutų žydėjimas

Quorum
Riešutų žydėjimas

Peržiūrėti